صنایع شیشه دنیا

درباره ما

Wave Wave

صنایع شیشه دنیا

صنایع شیشه دنیا (گروه تولیدی دنیا) با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا با دستگاه های کامپیوتری پیشرفته و تمام اتوماتیک از مرحله آماده سازی تا بسته بندی ظروف شیشه ای برای بسته بندی مواد غذایی و بطری از جنس شیشه، واقع در شهرک بزرگ شیراز در سال ۱۳۹۴ شروع به تولید نمود. این شرکت در راستای انجام فعالیت تخصصی خود، تیمی مجرب و کاردان در سطح بین المللی و با پشتوانه اندوخته ها و تجربه های حاصل از تحقیق مداوم قبل از بهره برداری واحد تولید توانسته است به ترکیب ایده آل در تولید دست یابد.

بدون شک در شرایط رقابتی امروز کشف نیاز ها و خواسته های مشتریان و برآورد ساختن آنها قبل از سایر رقبا، یکی از شروط اساسی موفقیت شرکت هاست. این مجموعه با برنامه ریزی کارآمد و بروزرسانی دانش فنی و رعایت استاندارد های ملی و بین المللی توانسته محصولاتی تولید کند تا مورد رضایت مشتریان قرار گیرد.
شرکت بین المللی S.P.Donya واقع در شیراز ،شهرک صنعتی بزرگ قرار دارد. این شرکت دارای نمایندگان فروش فعال در تمامی نقاط ایران و در جزیره کیش نماینده انحصاری می باشد.

اعضای هیات مدیره

گروه تولیدی دنیا با همت و یاری مدیران و هیات مدیره کاردان و یاری کارکنان پر تلاش و زحمت کش خویش ، گام در عرصه صنعت کشور نهاده است.

قاسم خسروانی

محمدسعید خسروانی

حسن حسنی

عباس حسنی

حمیدرضا خسروانی